MÖBLER / Skåp & hyllor / Chiffonjé 3992261
nr 399 2261
Chiffonjé
1800-tal, längd: 107, djup: 49, höjd: 140 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 6 mars 2006